Szkolenie ARK „Siła w niedoskonałości”

Data wydarzenia:
1 Wrzesień, 2020 - 10:00 - 12:30

Ciągłe oczekiwania ze strony otoczenia i rosnąca presja utrudniają Ci podjęcie działania? Czujesz, że chciałbyś wprowadzić w swoje życie zmiany, ale coś Cię blokuje? Weź udział w szkoleniu „Siła w niedoskonałości” i znajdź w sobie moc do przezwyciężenia słabości.

CO? – szkolenie ARK „Siła w niedoskonałości”
KIEDY? – 1 września 2020 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? – platforma www

Podczas szkolenia uczestnik dowie się:

• jak przezwyciężyć trudności,
  • jak z zaangażowaniem podejmować działanie,
  • jak sprawić, by to co pozornie jest słabością stało się pierwszym krokiem do znalezienia w sobie siły.

Szkolenie poprowadzi Pani Małgorzata Biylnik – doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.
Rozpoczynają się na tydzień przed szkoleniem tj. 25 sierpnia o godz. 8.00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)