Szkolenie ARK "TechTrek" - budowanie marki osobistej

Jak się zaprezentować, by zostać zauważonym przez przyszłego pracodawcę? Przyjdź na szkolenie ARK "TechTrek" i dowiedz się od specjalistów z firmy EQ System jak zbudować markę osobistą i zdobyć wymarzoną pracę.

CO? – szkolenie  ARK "TechTrek: Odkryj tajniki budowania marki osobistej oraz networkingu i zdobądź wymarzoną pracę (także w IT)”
KIEDY ? – 26 lipca 2023 r., 10.00 - 14.00
GDZIE? – sala 0.15, budynek Rektoratu UŚ, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Podczas warsztatów dotyczących budowania marki osobistej w kontekście najprężniej rozwijających się obszarów na rynku, zostaną omówione najpopularniejsze platformy społecznościowe, kroki w budowaniu marki osobistej oraz techniki i wartości jakimi kierują się osoby z już zbudowaną marką osobistą.

Podejmowany będzie także temat związany z tworzeniem wartościowych portfolio, publikacją treści i kreowania CV, które podkreśla indywidulane umiejętności i doświadczenia kandydatów. Kluczowy element wystąpienia skupi się także na temacie budowania sieci kontaktów (także w IT), poprzez fora dyskusyjne, grupy na platformach społecznościowych czy wydarzenia branżowe.

Zostaną dostarczone materiały i narzędzia, które pomogą w budowaniu marki i wyróżnieniu się na rynku. Dodatkowo zostanie poruszony temat ścieżek rozwoju początkujących specjalistów, a co najważniejsze jak i gdzie można szukać możliwości rozwoju w IT (nawet bez kierunkowych studiów i doświadczenia).

Duża dawka praktyki spodoba się przede wszystkim osobom, które chcą zrozumieć mechanizmy budowania marki osobistej i profitów na przyszłość wynikających z jej rozwijania.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć posiadane, lub nabyć nowe, kompetencje.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)