Szkolenie ARK: "Walcz albo uciekaj – czyli skuteczne metody na stres"

Data wydarzenia:
24 Lipiec, 2019 - 09:00 - 13:00

Chcesz mieć większy wpływ na  swoje życie i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresujących? Przyjdź na szkolenie "Walcz albo uciekaj – czyli skuteczne metody na stres" - rozwijaj asertywność, pewność siebie i naucz się stawiać granicę.

CO? – szkolenie "Walcz albo uciekaj – czyli skuteczne metody na stres"
KIEDY? – 24 lipca 2019 r., godz. 9:00 – 13:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest prawdziwa asertywność, jak z szacunkiem do odbiorcy i  bez poczucia winy, odmawiać. Ponadto, poznają narzędzia pozwalające na zbudowanie pewności siebie, przećwiczą radzenie sobie z wewnętrznymi dylematami – praca z wewnętrznym krytykiem – i zobaczą jaki to efekt daje w pewności siebie i asertywności. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają narzędzia do redukowania poziomu stresu i zobaczą, co już mają, a czego potrzebują, by zbudować satysfakcjonującą postawę.

Szkolenie poprowadzi trener z firmy Wem Consulting.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 17 lipca 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)