Szkolenie ARK: "Wielokulturowość na podstawie firmy IBM, praktyki ITIL w firmie IBM"

Wiele kultur w jednej firmie? Jak wygląda to w praktyce? ITIL - na czym polega? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas kolejnego szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery.

CO? – Szkolenie "Wielokulturowość na podstawie firmy IBM, praktyki ITIL w firmie IBM"
KIEDY? – 14 lipca 2020 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? – platforma www

Szkolenie składa się z dwóch części:

• IBM cross-cultural company

Zastanawiałeś się kiedyś co to znaczy pracować w środowisku wielokulturowym? Jak różne kultury wpływają na stosunki międzyludzkie i współpracę? W środowisku globalnym aspekt kulturowy jest istotny i warto mieć tego świadomość.

• ITIL practices at IBM

ITIL (Information Technology Infrastructure Library) to zbiór najlepszych praktyk zarządzania usługami IT, stosowany od 1989 roku. Sesja ma na celu przybliżenie podstawowych wiadomości o ITIL oraz w jaki sposób stosowane są one w firmie IBM.

Podstawą działalności IBM GSDC jest dostarczanie strategicznych usług informatycznych, obejmujących pełen zakres zarządzania projektami informatycznymi, rozwiązań sprzętowych, utrzymania serwerów i połączeń sieciowych i wielu innych dziedzin dla globalnych klientów.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 7 lipca 2020 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)