Szkolenie ARK: „Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie”

Data wydarzenia:
31 Lipiec, 2019 - 10:00 - 14:00

Jak funkcjonować, aby sprawnie realizować zadania? Co zrobić, aby poprawić efektywność osobistą? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas warsztatów „Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie”, które odbędą się 31 lipca 2019 r. w Biurze Karier.

CO? – szkolenie  „Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie”
KIEDY? – 31 lipca 2019 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak poprawić organizację swojego dnia, aby wykorzystać go najlepiej oraz co zrobić, aby dobry plan doprowadził do celu.

Udział w szkoleniu to także odpowiedź na pytanie kiedy jesteśmy najbardziej produktywni i wydajni oraz na czym polega planowanie i co warto zaplanować.

Szkolenie poprowadzi Kinga Kuberek – trener biznesu, praktyk i przedsiębiorca z firmy GLOBAL –METODI.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 24 lipca 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)