Szkolenie ARK: "Zarządzanie usługami IT, zarządzanie projektami"

Data wydarzenia:
30 Czerwiec, 2020 - 10:00 - 12:30

Zapraszamy do udziału w pierwszym szkoleniu w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery. Tym razem rozpoczynamy z końcem czerwca. Przed nami tematyka zarządzania na przykładzie firmy IBM.

CO? - szkolenie "Zarządzanie usługami IT, zarządzanie projektami"
KIEDY? - 30 czerwca 2020 r., w godz. 10.00 – 12.30
GDZIE? – platforma www

Program wydarzenia:

1. Witamy w IBM GSCD!

Kilka słów o firmie - co robi, gdzie można ją znaleźć i kim są jej ludzie.

2.  Zarządzanie usługami IT - co to jest?

Dlaczego jest to potrzebne w organizacji dostarczającej wsparcie i rozwiązania IT? Sesja wprowadza w podstawowe zagadnienia zarządzania usługami IT w organizacjach dostarczających i wspierających technologie sektora IT.

3. Wprowadzenie do zagadnienia Zarządzania Projektami zawiera następujące zagadnienia:

• Podstawowe i kluczowe zagadnienia Zarządzania Projektami,
  • Typy projektów prowadzonych w IBM GSDC,
  • Zadania i obowiązki Kierownika Projektu.

Podstawą działalności IBM GSDC jest dostarczanie strategicznych usług informatycznych, obejmujących pełen zakres zarządzania projektami informatycznymi, rozwiązań sprzętowych, utrzymania serwerów i połączeń sieciowych i wielu innych dziedzin dla globalnych klientów.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 23 czerwca 2020 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (2 votes)