Szkolenie ARK: „Zarządzanie zespołem i praca w grupie”

Data wydarzenia:
18 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00

Jak być liderem dla swoich pracowników? Jak pracować w grupie, by osiągnąć sukces ogółu? Udział w szkoleniu "Zarządzanie zespołem i praca w grupie" to doskonała okazja, by dowiedzieć się jak stworzyć zgrany zespół i skutecznie współdziałać w grupie.

CO? – Szkolenie „Zarządzanie zespołem i praca w grupie”
KIEDY? – 18 sierpnia 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

Podczas warsztatów zostanie zdefiniowane pojęcie grupy oraz zespołu. Uczestnicy zastanowią się co jest kluczem efektywnej współpracy oraz jak istotne dla dobrego funkcjonowania zespołu jest to, aby każdy pracownik czuł się jak najlepiej.

Omówione zostaną cechy, które powinien mieć Team Leader, aby zespół sprawnie działał, minimalizując w ten sposób potencjalne konflikty.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)