Szkolenie ARK:"Zarządzanie sobą w czasie"

Data wydarzenia:
7 Sierpień, 2019 - 10:00 - 14:00

Co zrobić, aby dzień był dłuższy? Jak z sukcesem sprostać wszystkim zadaniom i znaleźć czas dla siebie? Przyjdź na szkolenie Biura Karier, które odbędzie się 7 sierpnia 2019 r. i naucz się zarządzać swoim czasem.

CO? – szkolenie  „Jak zarządzać sobą w czasie czyli jak wyznaczać sobie priorytety”
KIEDY? – 7 sierpnia 2019 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznać swój styl zarządzania czasem oraz jak polepszyć swoją organizację czasu (wyeliminować złodziei czasu, odkładanie spraw na potem, presję otoczenia).

Szkolenie pozwoli uczestnikom nauczyć się jak ustalać priorytety i koncentrować się na sprawach najważniejszych.

Szkolenie poprowadzi Kinga Kuberek – trener biznesu, praktyk i przedsiębiorca z firmy GLOBAL –METODI.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 31 lipca 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)