Szkolenie BK: "Animacja czasu wolnego"

Data wydarzenia:
11 Październik, 2016 - 10:00 - 13:00

Jesteś pełen energii? Lubisz sport i zabawę? Chcesz dowiedzieć się jak zapewniać rozrywkę innym? Szkolenie „Animacja czasu wolnego” będzie do tego doskonałą okazją.  Przyjdź 11 października 2016 r. na warsztaty Biura Karier i zobacz jak wygląda praca animatora czasu wolnego.

CO? – szkolenie „Animacja czasu wolnego
KIEDY? – 11 października 2016 r., godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas szkolenia uczestnik zdobędzie teoretyczne informacje - kim jest animator, jakie predyspozycje zawodowe powinien posiadać. Ponadto, pozna specyfikę i metodykę jego pracy, typy osobowościowe w animacji oraz funkcje i role jakie spełnia animacja w ruchu turystycznym.

Podczas szkolenia zaprezentowane będzie także praktyczne zastosowanie tematu tj. animacja dzieci, młodzieży, dorosłych i starszych w tym przykładowe gry zespołowe i ćwiczenia ruchowe.

Ponadto, uczestnicy otrzymają zaproszenie na profesjonalny kurs animatora czasu wolnego oraz na casting z możliwością podjęcia pracy w kraju lub za granicą, a także realizowania praktyk w 14 ośrodkach turystycznych na terenie całej Polski.

Animator - to ogólnopolski lider w zakresie szkoleń Animacji Czasu Wolnego, organizacji eventów oraz pośrednictwa pracy, przy realizacji animacji hotelowych za granicą.

Firma współpracuje z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą m.in. Wezyr, Grecos, Net Holiday, Cester, Mango Club, Kartago Tour, Adm Stars.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.

ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają na tydzień przed wydarzeniem tj. 4 października 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)