Szkolenie BK: "Bezpieczna praca za granicą"

Data wydarzenia:
22 Maj, 2015 (Cały dzień)

Chcesz czuć się bezpiecznie podczas wakacji? Boisz się podjąć pracę za granicą? Przyjdź na szkolenie i dowiedz się jak uniknąć zagrożeń. Szkolenie poprowadzą policjanci Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Podczas spotkania zostanie poruszona tematyka istoty, obecnych form oraz skali zjawiska handlu ludźmi, a także zagadnienia dotyczące zapobiegania możliwości stania się ofiarą tego zjawiska, zwłaszcza w kontekście wyjazdów zagranicznych w celu podjęcia pracy czy odbycia stażu.

Szkolenie odbędzie się 22 maja br. w następujących godzinach (do wyboru):

• 9.00 – 10.30
  • 11.00 – 12.30
  • 13.00 – 14.30

w sali 133 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12 w Katowicach).

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Ilość miejsc jest ograniczona.