Szkolenie BK: Budowanie swojej marki

Data wydarzenia:
12 Grudzień, 2014 - 09:00 - 12:30

Biuro Karier oraz firma Antal International zapraszają na szkolenie Budowanie swojej marki. Jak zaprezentować siebie jako idealnego kandydata?. Zastanawiasz się, co zrobić, aby dostać dobrą pracę? Jak przekonać rekrutera, że Ty jesteś idealnym kandydatem na dane stanowisko? W jaki sposób stworzyć CV
i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Przyjdź na warsztat, żeby znaleźć odpowiedź na te pytania!

data: 12 grudnia 2014 r.
czas trwania: 10:00-12:30
miejsce: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12)

Szkolenie obejmie 3 moduły tematyczne:

I – Wciel się w rekrutera, czyli budowanie swojej marki klasycznymi narzędziami
Analiza wybranych zagadnień z pozycji rekrutera (role play) - symulacje analizy CV, rozmów rekrutacyjnych oraz rozmów z pracodawcą/zleceniodawcą w kontekście profilu stanowiska i optymalnego kandydata.

II – Budowanie swojej marki poprzez networking
Pokazanie w jaki sposób można się „networkingować” oraz wykorzystywać do tego takie narzędzia jak organizacje studenckie, szkolenia prowadzone przez firmy, targi pracy, konferencje do budowania swojej marki.

III - Budowanie swojej marki poprzez social media
Omówienie portali social media - w jaki sposób i które portale wykorzystują pracodawcy oraz rekruterzy, i jak zadbać o swój dobry wizerunek na social media.

Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Krzyżanowska, senior consultant w firmie Antal International. Firma ta jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR.
Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Antal International świadczy usługę rekrutacji stałej, jak i zatrudnienia kontraktowego oraz oferuje szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu oceny i rozwoju pracowników.

Zapisy ruszają już 05 grudnia 2014 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w warsztacie!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (7 votes)