Szkolenie BK: „Employer Branding. Moda czy potrzeba?”

Data wydarzenia:
6 Czerwiec, 2017 - 10:00 - 13:00

Czym jest Employer Branding? Przyjdź na szkolenie organizowane przez Biuro Karier oraz firmę Capgemini i dowiedz się czy budowanie wizerunku pracodawcy to nowa moda czy odpowiedź na realne potrzeby.

CO? – szkolenie „Employer Branding. Moda czy potrzeba?”
KIEDY? – 6 czerwca 2017 r., godz. 10:00 - 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas szkolenia uczestnik dowie się czym jest employer branding, na czym polega Insight, EVP i grywalizacja. Trener odpowie na pytanie czy zmiany pokoleniowe zmuszają również pracodawców do zmian?

Na szkolenie zapraszamy osoby, które chcą dowiedzieć się jak największe korporacje świata szukają talentów i budują zaangażowanie swoich pracowników.

Szkolenie poprowadzi Pani Angelika Gawlik-Gajda, Employer Branding Administrator z firmy Capgemini.

Firma Capgemini świadczy zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik dowie się na dzień przed szkoleniem.