Szkolenie BK: "Improwizacja w miejscu pracy"

Data wydarzenia:
18 Maj, 2015 - 10:30 - 13:30

Nie wiesz, w jaki sposób udowodnić pracodawcy, że jesteś kreatywny, spontaniczny i potrafisz improwizować w miejscu pracy? Nauczy Cię tego trener twórczego myślenia podczas szkolenia "Improwizacja w miejscu pracy", które odbędzie się 18 maja 2015r.

Dlaczego umiejętność improwizowania w miejscu pracy jest potrzebna? Ponieważ pomaga w budowaniu relacji, twórczym rozwiązywaniu problemów, swobodnym reagowaniu na sytuacje kryzysowe.

Podczas szkolenia:

• nauczysz się improwizować w sytuacjach stresogennych (np. rozmowy kwalifikacyjnej),
  • przejdziesz trening uważności, który pozwoli Ci odnaleźć spokój w sytuacji kryzysowej,
  • zapoznasz się z grami i ćwiczeniami improwizacyjnymi, które możesz wykorzystać podczas budowania relacji z nowopoznanymi ludźmi.

Spotkanie poprowadzi trener twórczego myślenia, praktykujący pasjonat spontaniczności jako narzędzia rozwoju osobistego, organizacji, zespołu. Szkolenie odbędzie się 18 maja br., w godz. 10:30–13:30, w sali 133 w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12 w Katowicach).

Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 32 359 19 82 od dnia 11 maja br.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)