Szkolenie BK: "Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku"

Interesuje Cię własny rozwój? Chcesz dowiedzieć się jakie znaczenie ma wizerunek w życiu zawodowym i prywatnym? Weź udział w szkolenie „Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku”, które poprowadzi firma PZU SA.!

CO? – szkolenie „Ja jako profesjonalista - kreowanie wizerunku”
KIEDY? – 30 listopada 2020 r., godz. 13.00 -15.00
GDZIE? – platforma www

Webinar pokaże jak ważne jest kreowanie wizerunku.

Uczestnik będzie miał okazję poznać między innymi:

•             Autoprezentację (mowa ciała, techniki komunikacyjne),

•             Savoir vivre biznesowy,

•             Przygotowanie przed wystąpieniem.

Po szkoleniu osoby zainteresowane otrzymają zarys informacji dotyczących Firmy PZU SA, form zdobywania doświadczenia w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych, a także poznają aktualną ofertę współpracy w charakterze Agenta Ubezpieczeń.

PZU przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe działające w Polsce, specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Szkolenia skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zainteresowanych rozwojem i zdobyciem nowego doświadczenia.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed spotkaniem. Wówczas otrzyma także link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)