szkolenie BK: Jak zdobyć atrakcyjną pracę?

Data wydarzenia:
26 Luty, 2015 (Cały dzień)

Biuro Karier zaprasza do udziału w szkoleniu Ona w biznesie.
Jak zdobyć atrakcyjną pracę?
, którego celem jest zdobycie wiedzy na temat tego, jak zaplanować swoją karierę zawodową.
Uczestniczki szkolenia dowiedzą się, jak skutecznie przejść przez proces rekrutacyjny w korporacji, unikając najczęściej popełnianych przez kandydatów do pracy błędów!

Termin szkolenia: 26 lutego 2015 r.

Czas szkolenia: 10:00-13:00

Miejsce szkolenia: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 12.

Szkolenie skierowane do:

• studentek lub absolwentek uczelni wyższych,
  • kobiet aktywnie poszukujących pracy,
  • kobiet wracających na rynek pracy po dłuższej przerwie,
  • osób, które chcą poznać skuteczne techniki, które pomogą im z sukcesem przejść proces rekrutacyjny.

W czasie szkolenia uczestniczki:

• poznają procesy rekrutacyjne wykorzystywane w korporacjach,
  • dowiedzą się jak zaplanować swoją karierę,
  • zyskają wiedzę na temat najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety w procesie rekrutacji,
  • nauczą się jak skutecznie przedstawiać swoje umiejętności i atuty,
  • zbudują narzędzia dzięki którym zwiększą szanse na wygraną w procesie rekrutacji,
  • zdobędą wiedzę o tym, jak się motywować do działania.

Szkolenie poprowadzi pani Sabina Cieślar – menedżerka z wieloletnim doświadczeniem pracy
w międzynarodowych korporacjach. Obecnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym jako niezależny przedsiębiorca. Twórczyni projektu ONAwbiznesie.pl . Zobacz, jak prowadząca zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: http://youtu.be/qnRsX0C7zrY .

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ
od dnia 19 lutego br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.2 (5 votes)