Szkolenie BK: Kariera Przyszłego Milionera

Data wydarzenia:
14 Styczeń, 2015 (Cały dzień) - 21 Styczeń, 2015 (Cały dzień)

Biuro Karier zaprasza do udziału w szkoleniach w ramach projektu Kariera Przyszłego Milionera. Podczas szkoleń będzie można dowiedzieć się jak stworzyć profesjonalne CV,
jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także jakie możliwości daje praca na etacie i jakie kroki można podjąć, aby założyć własną firmę. Chcesz wyprzedzić konkurencję już na starcie? Koniecznie weź udział w tych szkoleniach!

Terminy szkoleń: 14 stycznia oraz 21 stycznia 2015 r.

Czas szkolenia: 16.00-18.00

Miejsce szkolenia: aula nr 6, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11 B)

W dniu 14 stycznia odbędzie się szkolenie CV & rozmowa kwalifikacyjna, czyli jak wyprzedzić innych już na starcie. Program szkolenia:

• Planowanie kariery,
  • Kursy, szkolenia i certyfikaty a wymagania pracodawców,
  • Profesjonalne CV, czyli jak przebić się przez tłum kandydatów,
  • Świadome i skuteczne poszukiwanie pracy,
  • Rozmowa kwalifikacyjna od kuchni, czyli czego oczekuje pracodawca,
  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • Techniki zwalczania stresu,
  • Podpisałem umowę i co dalej? Kolejne kroki kariery.

Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Pawełczyk, manager i trener rozwoju osobistego.

W dniu 21 stycznia odbędzie się szkolenie Praca na etacie & własny biznes, czyli przepis
na pewny sukces
. Program szkolenia:

• Możliwości jakie daje praca na etacie,
  • Wolność finansowa – czym jest i jak ją osiągnąć,
  • Inteligencja finansowa jako punkt wyjścia,
  • Składowe sukcesu zawodowego,
  • Możliwości jakie daje własny biznes,
  • Zakładanie firmy,
  • Opracowywanie strategii biznesowych,
  • Pozyskiwanie środków i zasobów.

Szkolenie poprowadzi pan Sebastian Pawełczyk - czynny przedsiębiorca, twórca innowacyjnych strategii biznesowych.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ
od dnia 07 stycznia 2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (7 votes)