Szkolenie BK: Komunikacja w biznesie

Biuro Karier oraz Capgemini zapraszają do udziału w szkoleniu "Komunikacja w biznesie", które odbędzie się 17 kwietnia 2015 r. w godz. 10:00 - 15:00. Szkolenie zorganizowane jest w ramach projektu Capgemini Challenge.

Capgemini Challenge to unikatowy cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ekspertów Capgemini.

Program szkolenia:

• Komunikacja w firmie – Rola ludzi a rola organizacji,
  • Bariery w procesie wymiany informacji i sposoby ich przezwyciężania,
  • Wykorzystanie komunikacji niewerbalnej,
  • Komunikacja słowna,
  • Nawiązywanie kontaktu.

Zapisy na warsztat ruszają 10 kwietnia br.!

Termin warsztatu: 17 kwietnia 2015 r.
Czas warsztatu: 10:00 - 15:00
Miejsce warsztatu: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul. Bankowa 12 (parter)

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest upominek oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Zapraszamy!

Zapisy na warsztat są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 19 82 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 10 kwietnia br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.