Szkolenie BK: "Personal Branding w internecie, czyli..."

Data wydarzenia:
19 Listopad, 2014 - 13:00 - 14:30

Chciałbyś dowiedzieć się czym jest Personal Branding? Zastanawiasz się jak zwiększyć swoją wartość na rynku pracy za pomocą internetu? Jeśli tak, to przyjdź koniecznie na szkolenie "Personal branding w internecie, czyli jak dobrze zaprezentować się jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną", które poprowadzą Pracownicy Golden Line.

Termin szkolenia: 19 listopada 2014 r. (podczas Targów "JobsSpot")
Czas szkolenia: 13:00 - 14:30
Miejsce szkolenia: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11b, Katowice) - sala zostanie podana wkrótce.

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, m. in.: na czym polega strategia Personal Branding, a także zapoznają się z praktycznymi ćwiczeniami z zakresu budowania marki w internecie.

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy przyjmuje Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerem telefonu: 32 359 20 32.

Serdecznie zapraszamy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)