Szkolenie BK: Przemawianie & efektywne techniki komunikacyjne

Data wydarzenia:
26 Maj, 2015 - 15:30 - 19:00

Umiejętność właściwego i skutecznego przemawiania to prosta droga do SUKCESU – umiejętność nr 1 w dzisiejszych czasach!

Czy wiesz jak wiele możesz osiągnąć poprzez komunikacje? Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ważna jest mowa ciała? Czy potrafisz wykorzystać potencjał komunikacji niewerbalnej?

Weź udział w warsztatach "Przemawianie & efektywne techniki komunikacyjne" i przekonaj się jak zaskakująco proste, ale celnie wymierzone środki przekazu mogą zahipnotyzować Twoich słuchaczy i rozmówców!

Podczas szkolenia nauczysz się:

• jak świadomie i celnie wykorzystywać mowę ciała, gestykulację i mimikę,
  • jak odpowiednio pracować głosem,
  • jak kontrolować i wykorzystywać emocję w wystąpieniach publicznych,
  • jak konstruować wystąpienia, aby uwaga słuchaczy była cały czas maksymalnie skupiona,
  • jak wykorzystywać techniki NLP w przemawianiu,
  • jak się zrelaksować i przygotować technicznie na chwilę przed wystąpieniem.

"Przemawianie & efektywne techniki komunikacyjne", to szkolenie warsztatowe, czyli w 100% praktyczne, oparte głównie na ćwiczeniach i zadaniach realizowanych pod czujnym okiem trenera.

Szkolenie odbędzie 26 maja br. w godzinach 15.30 - 19.00 w sali 133 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy ruszają 19 maja br. i odbywają się pod numerem telefonu 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)