Szkolenie BK: "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie"

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu audytu? Zwłaszcza w kontekście nowych technologii? Weź udział w szkoleniu "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie", które poprowadzą specjaliści z firmy KPMG.

CO? – Webinar "Rola automatyzacji w nowoczesnym audycie"
KIEDY? – 9 listopada 2020 r., 12.00 – 14.00
GDZIE? – platforma www

Webinar dotyczyć będzie zastosowania nowoczesnej technologii w audycie, a dokładnie nowych narzędzi m.in. plików z mapowaniem oraz programów OCR, programów Big Data, które zastępują pracę asystenta. Szkolenie poprowadzi dwóch specjalistów firmy KPMG z zespołu Audit Support Centre w Katowicach.

Specjaliści z zespołu Audit Support Center KPMG w Katowice pokażą, jak przy wykorzystaniu pracy zespołu audytowego z poprzedniego roku przygotować badanie Sprawozdania Finansowego za rok obecny. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną narzędzia i programy, dzięki którym audytor może skupić się na rzeczach najważniejszych - analizie i wyciąganiu wniosków, a podstawą do ich sformułowania są dane przetworzone przez programy Big Data i OCR.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. W Polsce zatrudnia niemal 2000 osób.

Dla osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem. Wówczas otrzyma także link do platformy, na której odbędzie się webinar.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)