Szkolenie BK: "Sztuka udanych negocjacji"

Data wydarzenia:
26 Październik, 2016 - 10:00 - 14:00

Boisz się trudnych rozmówców? Nie wiesz jak negocjować, by osiągnąć sukces? Firma AXIS Services pomoże Ci rozwiązać te wątpliwości podczas szkolenia „Sztuka udanych negocjacji. Zastosowanie umiejętności negocjacyjnych w praktyce.”, które odbędzie się w Biurze Karier 26 października 2016 r.

CO? - Szkolenie „Sztuka udanych negocjacji.
Zastosowanie umiejętności negocjacyjnych w praktyce.”
KIEDY? – 26 października 2016 r., godz. 10:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotykamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnik dowie się, w jaki sposób osiągać swoje cele, a także jak inteligentnie przejść przez wszystkie fazy negocjacji.

Podczas szkolenia uczestnik:

• zrozumie podstawy skutecznych negocjacji,
  • zapozna się z metodą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w negocjacjach,
  • zdobędzie praktyczne umiejętności negocjacyjne biorąc udział w zorganizowanych przez firmę grach i symulacjach negocjacyjnych.

Na osoby posługujące się językiem niemieckim czekają także oferty pracy w firmie AXIS Services.

Firma AXIS Services należy do międzynarodowego koncernu oferującego swoim partnerom rozwiązania biznesowe. Ponad 4 000 specjalistów na całym świecie zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR.

Firma Axis Services jest częścią koncernu VEO Worldwide Services, będącego międzynarodową grupą firm oferujących swoim partnerom rozwiązania B2B.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Jeżeli znasz język niemiecki i poszukujesz pracy - przyjdź i daj się zauważyć! Doświadczenie nie jest wymagane!

ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy ruszają już jutro, tj. 19 października 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)