Szkolenie BK: Zasady pracy zespołowej

Data wydarzenia:
3 Grudzień, 2014 - 10:00 - 15:00

Biuro Karier oraz firma Capgemini zapraszają do udziału
w szkoleniu Zasady pracy zespołowej. Jeśli chcesz poznać zasady efektywnej pracy w zespole oraz dowiedzieć się, dlaczego warto pracować w grupie, to koniecznie weź udział w tym szkoleniu!

Termin szkolenia: 03 grudnia 2014 r.

Czas szkolenia: 10.00-15.00

Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12)

Program szkolenia:

1. Co to jest praca zespołowa?

Definicje zespołu. Definicje pracy zespołowej. Różnica między zespołem a grupą? Cele pracy zespołowej. Efekt synergii. Cechy zespołu. Cechy pracy zespołowej. Struktura zespołu. Rodzaje zespołów.
Zalety i wady pracy zespołowej.

2. Jak zbudować zespół?

Zasady tworzenia zespołu. Etapy tworzenia zespołu. Zasady kierowania zespołem. Etapy rozwoju zespołu. Formułowanie celów. Podział ról.

3. Jak pracować w zespole?

Typy zachowań w zespole. Konflikty. Dbałość o dobre relacje w grupie. Dlaczego warto pracować
w grupie?

Szkolenie poprowadzi pani Anna Palka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia romańska, a obecnie pracownik firmy Capgemini, która posiada wieloletnie doświadczenie, zarówno w nauczaniu, jak i zarządzaniu zespołem.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 26 listopada br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)