Szkolenie "Budowanie relacji - typologia klienta"

Zdecydowana większość prac wiąże się w jakiś sposób z obsługą klienta. Już dziś naucz się jak stworzyć strategię w zależności od rodzaju klienta. Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Budowanie relacji - typologia klienta"​, które odbędzie się 6 grudnia 2016 r.

CO? - szkolenie "Budowanie relacji - typologia klienta"
KIEDY? - 6 grudnia 2016 r. w godz. 9:00-17:00
GDZIE? -  Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice ul. Bankowa 14, sala 415)

O SZKOLENIU
Tematy omawiane na szkoleniu:

• metodyka nauczania dorosłych,
  • metoda prowadzenia zajęć,
  • typy klientów,
  • charakterystyka poszczególnych typów osobowości,
  • instrukcja obsługi danego typu klienta,
  • słowa kluczowe w typologii,
  • korzyści wnikające z diagnozy typu klienta,
  • konsekwencje braku diagnozy typu klienta,
  • w tym również ćwiczenia utrwalające i gry.

Szkolenie poprowadzi Urszula Patelka - trener, konsultant, coach i praktyk sprzedaży. Certyfikowany trener Akademii Trenerów Sprzedaży Development Partners. Podstawowym obszarem jej specjalizacji jest rozwój kompetencji komunikacyjnych w ujęciu biznesowym oraz sprzedaż relacyjno - biznesowa. Posiada wiedzę i umiejętności oraz doświadczenie w sprzedaży, co pozwala jej efektywnie prowadzić szkolenia w obszarach komunikacji interpersonalnej, sprzedaży i negocjacji. Wartości, na których opiera życie zawodowe to szacunek, współpraca, rzetelność i odpowiedzialność.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych technikami sprzedaży.

INFORMACJE DODATKOWE ORGANIZATORA
Na szkoleniu będzie możliwość uczestniczenia w dobrowolnej składce w wysokości 100zł ( w ramach składki: komplet materiałów szkoleniowych, teczki, długopisy, certyfikaty i poczęstunek - woda, ciastka).

Odbywają się poprzez stronę.