Szkolenie "Czego pragną klienci, czyli..."

Zapraszamy na szkolenie "Czego pragną klienci czyli, jak samemu możesz promować swoją firmę" organizowane przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości ATH. Na wszystkich uczestników czeka praktyczna wiedzy - wiedza, która pozwoli przygotować promocję ich przedsięwzięć w Internecie.

Tym razem tematem szkolenia będzie promocja marki (firmy) w Internecie rozumiana dużo szerzej.

"Opowiem, o tym jak przygotować się do tego typu działań, aby nie przypominały one partyzantki - mówi Kamil Jarosz, prowadzący szkolenia i pomysłodawca cyklu "Firmowi".
Będzie można dowiedzieć się jak zaplanować swoje działania aby były skuteczne, a także o tym czego unikać. Również o tym, dlaczego w sieci nie istnieje promowanie marki (firmy) za darmo i z jakich płatnych oraz bezpłatnych narzędzi promocji można korzystać.

Data: 24 kwietnia 2014 r., godz. 16:00-18.00
Miejsce: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, ul. Willowa 2, s. L 318

Szkolenie jest bezpłatne.
Zgłoszenia pod adresem: bielsko@przedsiebiorca.pl.

Szczegóły znajdziecie też na naszej stronie.