Szkolenie dla administratora sieci lub testera oprogramowania

Interesujesz się branżą IT i chciałbyś zdobyć nowe kwalifikacje? Ponadto pracujesz na umowie cywilnoprawnej i zarabiasz mniej niż najniższa krajowa? Weź udział w szkoleniu dla administratora sieci lub testera oprogramowania.

CO? - bezpłatne szkolenie + płatny staż „Administrator sieci lub tester oprogramowania”

Sense Consulting Sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu ,,Moja strefa wpływu 2.0” finansowanego ze środków Unii Europejskiej, zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu oraz stażu.

Korzyści z udziału w projekcie:

• Profesjonalne szkolenie nadające kwalifikacje!
  • Stypendium szkoleniowe powyżej 1400 zł netto,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego – 3 miesięczny płatny staż!
  • Zwrot kosztów dojazdu,
  • Wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy, coacha.

Warunki:

• 18 – 29 rok życia
  • Zamieszkanie w województwie śląskim
  • Pracujesz? (osoby zatrudnione na podstawie umowie cywilnoprawnej - jeśli otrzymujesz wynagrodzenie nie większe niż 2600 brutto) - wskaźnik pożądany
  • Nie pracujesz? Nie jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy?
  • Nie uczysz się dziennie?
  • Masz średnie wykształcenie?

Więcej informacji: msw2@senseconsulting.pl; +48 534 744 979.