Szkolenie dot. prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

Szukasz praktycznych informacji o prowadzeniu działalności biznesowej w Polsce? Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania organizuje 28 lutego 2024 r. szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".

CO? - szkolenie online pt. "Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland"
KIEDY? – 28 lutego 2024 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Wydział Działalności Gospodarczej w dniu 28 lutego 2024 r. w godzinach 10.00-13.00, organizuje szkolenie online pt."Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają informację o formalno-prawnych aspektach zakładania działalności gospodarczej i procedurach rejestracji jednoosobowej działalności, a także o obowiązkach przyszłego przedsiębiorczy wobec ZUS-u.

Szkolenie będzie przeprowadzone w j. angielsku, stąd organizator zaprasza wszystkich posługujących się tym językiem i zainteresowanych tematem własnej firmy w Polsce.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.