Szkolenie "Dwa mózgi w szkole"

Data wydarzenia:
27 Maj, 2015 (Cały dzień)

Studencie, jeśli myślisz o swojej przyszłości w szkole, to propozycja dla Ciebie! Szkolenie "Dwa mózgi w szkole, czyli neurobiologioczne podłoże nauczania i wychowania", podczas którego dowiesz się, dlaczego szkoła przypomina pole bitwy i jak nabrać dystansu do młodzieży.

Szkoła czy dom, to miejsca, w których stykają się młodzież i dorośli. Czasem wyglądają one jak pola bitwy: emocje, pretensje, słowne utarczki, niecierpliwość i nieporozumienie. Często nauczycieli ogarnia niemoc: skąd ta drażliwość, skąd nieporozumienia? Czy uczeń i nauczyciel to postacie z innego wymiaru? Neurobiologia daje dziś odpowiedź na te pytania i chociaż nie rozwiązuje problemów, to pozwala na zrozumienie przyczyn i nabranie większego dystansu.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Termin szkolenia: 27 maja 2015 roku, godz. 14:45-18:00
Miejsce: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego, sala 304
Cena: 40zł dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

Więcej informacji na stronie. Obowiązują zapisy.