Szkolenie "Formaty reklamowe w Social media?"

Data wydarzenia:
19 Styczeń, 2016 - 17:30 - 19:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Formaty reklamowe w Social media?". Odbędzie się ono 19 stycznia 2016 r., w godzinach 17:30 – 19:00 (sala 415, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, Bankowa 14, Katowice).

Media społecznościowe to prawdopodobnie najlepszy sposób na pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie wtedy kiedy nasz budżet na marketing jest bardzo ograniczony. W zależności od tego, co promujemy i w jakiej branży działamy należy dobrać odpowiedni format reklamy. Sam Facebook daje kilkanaście możliwości docierania z naszym przekazem do klienta. Promować możemy się jednak także na LinkedIn, Twitterze, YouTube i w kilku innych mediach, które mogą okazać się skuteczne dla naszego biznesu.

Na szkoleniu:

• poznasz rodzaje formatów reklamowych w mediach społecznościowych,
  • dowiesz się, który format wybrać dla swojej kampanii,
  • porównasz koszty poszczególnych formatów reklamowych.

Szkolenie poprowadzi Mateusz Wyciślik - właściciel agencji VivaLoca.pl, Social Media Ninja.
Zapisy odbywają się przez stronę.