Szkolenie "Jak mówić, by inspirować ludzi?”

Data wydarzenia:
14 Styczeń, 2016 - 17:00 - 19:00

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie "Jak mówić, by inspirować ludzi?”. Odbędzie się ono 14 stycznia 2016 r. w godzinach 17:00 – 19:00 (Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, Dąbrowa Górnicza, ul. Z. Cieplaka 1c).

Dlaczego niektórzy ludzie i organizacje są bardziej innowacyjni, wpływowi i zarabiają lepiej? Dlaczego niektórzy z nich zyskują większą lojalność niż inni? W większości wypadków chodzi o to jak komunikują swoje pomysły.

Ten trening powstał na bazie metody opracowanej przez Simona Sineka - Golden Circle, którą w 2009 zaprezentował na TEDxTalk. Po publikacji książki na ten temat metoda jest często używana  w budowaniu strategii biznesowych.

Na tym treningu:

• zapoznasz się z metodą  prezentacji pomysłu w strukturze “Golden Circle”, który pomoże Ci działać i komunikować lepiej oraz być bardziej wpływowym,
  • dowiesz się jak ją wykorzystywać ten model w codziennych działaniach,
  • przećwiczysz wykorzystanie tego modelu pracując w kreatywnych grupach.

Będzie to szkolenie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa, którą wykonasz pod okiem opiekuna spotkania.

Zapisy odbywają się na stronie.