Szkolenie "Jak poradzić sobie ze stresem?"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Jak poradzić sobie ze stresem?". Odbędzie się 13 stycznia 2016 r. w godzinach 17:00 – 19:00 (sala 415, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, Bankowa 14, Katowice).

Opis szkolenia: Wiele osób na samą myśl o publicznym wystąpieniu jest sparaliżowana. Niepotrzebnie. To taka sama umiejętność jak prowadzenie samochodu czy pływanie. Wniosek?  Wystąpień publicznych można się nauczyć, a kilka sprawdzonych zasad tę naukę ułatwi.

Osoba prowadząca: Mateusz Pniak - lider Kabaretu NOC z Rybnika. Od kilku lat występuje ze swoją grupą kabaretową i bawi publiczność w całym kraju. Udziela się również jako konferansjer oraz prowadzi warsztaty dla młodzieży. Uczestnik Konferencji TEDx RawaRiver. Na co dzień pracuje dla jednej z najprężniej rozwijających się agencji artystycznych w Polsce. W wolnych chwilach czyta i aktywnie spędza czas.

Zapisy poprzez stronę.