Szkolenie "Jak prezentują swoje produkty najlepsi..."

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Jak prezentują swoje produkty najlepsi - naucz się jak skutecznie komunikować swoje pomysły". Odbędzie się ono 30 września 2013 r., w godzinach 16:00 – 18:00 (sala 415, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Dlaczego niektórzy ludzie i organizacje są bardziej innowacyjni, wpływowi i zarabiają lepiej? Dlaczego niektórzy z nich zyskują większą lojalność niż inni? W większości wypadków chodzi o to jak komunikują oni swoje pomysły. Ten trening powstał na bazie metody opracowanej przez Simona Sineka - Golden Circle, którą w 2009 r. zaprezentował na TEDxTalk. Po publikacji książki na ten temat metoda jest często używana w budowaniu strategii biznesowych.

Na tym treningu:

• zapoznasz się z metodą  prezentacji pomysłu w strukturze "Golden Circle", który pomoże Ci działać i komunikować się lepiej oraz być bardziej wpływowym,
  • dowiesz się jak ją wykorzystywać ten model w codziennych działaniach,
  • przećwiczysz wykorzystanie tego modelu pracując w kreatywnych grupach.

Będzie to szkolenie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa, którą wykonasz pod okiem opiekuna spotkania.

Zapisy odbywają się na stronie.