Szkolenie "Jak zbudować zespół marzeń?"

Data wydarzenia:
11 Luty, 2016 - 17:00 - 20:00

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie Jak zbudować zespół marzeń? Przyjdź aby przekonać się, że Twój sukces (i sukces Twojej firmy), zależy również od Twojego zespołu!

Nowe produkty i usługi pojawiające się na rynku mogą być wymyślone przez jednego człowieka, jednak to właśnie zespoły pomysł przekuwają w konkretne rozwiązanie biznesowe. To zespoły badają potrzeby rynku, szlifują produkt, promują go, ulepszają i wdrażają na rynek. Aby Twoja firma funkcjonowała najefektywniej, potrzebujesz grupy ludzi, którzy Ci pomogą.

Na tym szkoleniu:

• dowiesz się czym tak naprawdę jest zespół i dlaczego warto go budować;
  • będziesz miał szansę sprawdzić kto działa efektywniej: zespół czy jednostka?;
  • nauczysz się dobierać ludzi do swojego zespołu;
  • poznasz unikatową wiedzę niezwykłego przedsiębiorcy;
  • otrzymasz impuls do zmiany dotychczasowego myślenia o współpracy z innymi!

Szkolenie poprowadzi Michał Kucharski - Dyrektor ds. Wiedzy i Społeczności AIP Śląsk, Głównodowodzący firmą Cudotwórnia Events, trener biznesu.

Kiedy? 11 lutego 2016 roku, w godzinach 17:00 - 20:00

Gdzie? Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1c

Zapisy: przez stronę