Szkolenie "Jak zbudować zespół swoich marzeń"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Jak zbudować zespół swoich marzeń". Odbędzie się ono 29 lipca br. w godzinach 17:00 – 20:00 (sala 415, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Nowe produkty i usługi pojawiające się na rynku mogą być wymyślone przez jednego człowieka, jednak to właśnie zespoły pomysł przekuwają w konkretne rozwiązanie biznesowe. To zespoły badają potrzeby rynku, szlifują produkt, promują go, ulepszają i wdrażają na rynek.

Aby Twoja firma funkcjonowała najefektywniej, potrzebujesz grupy ludzi, którzy Ci pomogą. Również od Twojego zespołu zależy Twój sukces!

O tym co zrobić, aby zbudować własny Dream Team, opowie Ci Tomasz Chyrchel, Partner Zarządzający Generatora Pomysłów, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami. Swoją wiedzę zdobywał także w Atenach, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych.

Na tym szkoleniu:

• dowiesz się czym tak naprawdę jest zespół i dlaczego warto go budować
  • będziesz miał szansę sprawdzić kto działa efektywniej: zespól czy jednostka?
  • nauczysz się dobierać ludzi do swojego zespołu,
  • poznasz unikatową wiedzę niezwykłego przedsiębiorcy,
  • otrzymasz impuls do zmiany dotychczasowego myślenia o współpracy z innymi!

Będzie to szkolenie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia, po których nastąpi część warsztatowa, którą wykonasz pod okiem opiekuna spotkania.

Zapisy odbywają się na stronie.