Szkolenie "Jak zoptymalizować swój biznes? Lean StartUp i MVP"

Data wydarzenia:
8 Październik, 2014 - 17:00 - 19:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie "Jak zoptymalizować swój biznes? Lean StartUp i MVP", które odbędzie się 8 października 2014 r. w godzinach 17:00 – 19:00 w sali 416 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego) - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii.

"Sukces startupu nie jest wynikiem dobrych genów założyciela czy znalezienia się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Sukces startupu można zaplanować i wypracować, realizując odpowiedni proces, a to oznacza, że można się tego nauczyć i można nauczyć tego innych" – Eric Ries

Zastanawiasz się jak to się dzieje, że tyle startupów ze świetnymi pomysłami na biznes upada? Często początkujące firmy tworzą rozwiązania, które ich zdaniem są rewolucyjne i niezastąpione, a które po prostu się nie sprzedają. Stare metody zarządzania: planowanie i prognozowanie na podstawie długiej i stabilnej historii firmy nie mają odniesienia do niepewnego i nieprzewidywalnego świata startupu. Dlatego potrzebny jest nowy sposób działania! Poznaj MVP!

Na tym szkoleniu:

• dowiesz się czym jest Lean Startup, z którego wywodzi się m. in. pojęcie MVP,
  • zapoznasz się z podstawowymi zasadami tej metody,
  • poznasz prawdziwą historię o tym, jak teoria Lean Startup zmieniła myślenie o młodych biznesach,
  • poznasz czym są Strategia 4 Pytań i MVP,
  • nauczysz się zasad budowania dobrego produktu,
  • będziesz miał szansę zweryfikować swój pomysł,
  • dostaniesz impuls do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń i metod działania.

Spotkanie opiera się na materiałach audiowizualnych, również w języku angielskim oraz dyskusji nad pomysłami biznesowymi osób przybyłych na szkolenie.

Zapisz się na szkolenie poprzez stronę.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.