Szkolenie "Kreowanie pomysłów na biznes"

Zastanawiasz się skąd wziąć pomysł na biznes, jak przekuć pasję w biznes? Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Kreowanie pomysłów na biznes", które odbędzie się we wtorek 27 września 2016 r.

CO? - szkolenie "Kreowanie pomysłów na biznes"
KIEDY? - 27 września 2016 r.
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, CINIBA, sala seminaryjna - II piętro (Katowice, ul. Bankowa 11a)

Na spotkaniu dowiesz się:

• Jak szukać potrzeb i nisz na rynku?
  • Skąd wziąć pomysł na biznes?
  • Jak przekuć pasję w biznes?
  • Jakie instytucje otoczenia biznesu wspomagają rozwój startupów?
  • O sposobach finansowania startupów,
  • O generowaniu pomysłów biznesowych w oparciu o niestandardowe modele Business Model Canvas,
  • Czym jest Strategia Błękitnego Oceanu?
  • Dowiesz się, czy jest Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub - jej założenia, zalety, oraz sposoby aplikowania.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Michał Kucharski - Dyrektor AIP Śląsk ds. Wiedzy i Społeczności – przedsiębiorca, szkoleniowiec, doradca biznesowy. Odpowiada za kwestie edukacji startupów, koordynację pracy i organizację wydarzeń AIP Śląsk. Człowiek orkiestra, obdarzony nietypowym poczuciem humoru oraz uzależnieniem od rozmaitych aktywności. Prowadzi firmę Cudotwórnia Events, która zajmuje się przygotowywaniem najbardziej nietypowych wydarzeń, jakie możecie sobie wyobrazić.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Odbywają się poprzez stronę.