Szkolenie on-line "Radzenie sobie ze stresem"

Data wydarzenia:
8 Sierpień, 2019 - 10:00 - 12:30

Chcesz dowiedzieć się jak radzić sobie w sytuacjach stresowych oraz jak nie obawiać się zmian w swoim życiu? Weź udział w szkoleniu on-line „Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę”  i zdobądź pewność siebie!

CO? – szkolenie on-line „Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę”
KIEDY? – 8 sierpnia 2019 r., w godz. 10:00 – 12:30
GDZIE? – platforma www

Warsztaty mają na celu przedstawienie skutecznych sposobów na poradzenie sobie z sytuacjami stresowymi, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska pracy. Zostaną przeanalizowane czynniki zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które powodują stres.

Zostanie również omówiony temat rozwoju i zmiany, z szerszą analizą tego w jaki sposób należy rozumieć rozwój i czy każda zmiana się z nim łączy. Dodatkowo, zostaną przedstawione czynniki, które wpływają na to, że często jesteśmy niechętni wobec zmian oraz metody jak je przezwyciężyć, aby osiągnąć zamierzony cel.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Alexander Mann Solutions.

Instrukcja dot. sposobu logowania do platformy wraz z linkiem do szkolenia zostaną przesłane do uczestników na dzień przed szkoleniem.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy ruszają 1 sierpnia 2019 r. o godz. 8:00 i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)