Szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej"

Pozyskanie uwagi klienta to podobno połowa sukcesu. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak to zrobić. Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej", które odbędzie się 22 marca 2017 r. o godzinie 17:00 w biurze AIP przy Uniwersytecie Śląskim.

CO? - szkolenie "Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej"
KIEDY? - 22 marca 2017 r., godz. 17:00
GDZIE? - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, sala 415)

Tematyka szkolenia
"Jak przeciwdziałać negatywnym nastawieniom i przekonaniom oraz jak pozyskiwać uwagę klienta w pierwszym etapie rozmowy handlowej."

1. Wprowadzenie i wstępny kontrakt
    Przywitanie, przedstawienie programu.
  2. Pozyskiwanie uwagi klienta.
    Otwarcie rozmowy - jak wyróżnić się na tle konkurencji, co warto mówić a czego nie?
    Jak pozyskać uwagę i zbudować zainteresowanie klienta?
  3. Nastawienie i przekonania - skąd czerpać siłę i pozytywne przekonania do aktywnej sprzedaży? Dlaczego nie sprzedajemy aktywnie? Dobre praktyki w budowaniu pozytywnych przekonań do siebie i procesu sprzedaży. Jak nasze nastawienia wpływają na rozmowę z klientem.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Tomasz Dub - trener, szef, coach, handlowiec, mąż, ojciec. Handlowiec z ponad 15 letnim doświadczeniem, obecnie mocno zaangażowany w współpracę z sieciami w branży farmaceutycznej i sprzedaż przez internet.

Prowadzi szkolenia handlowe z zakresu pozyskiwania i obsługi klientów oraz szkolenia dla szefów oraz liderów zespołów handlowych. W wolnym czasie pasjonat gór, lasów.

Zapisy poprzez stronę.