Szkolenie "Od skutecznego CV po skuteczną rozmowę kwalifikacyjną"

Data wydarzenia:
12 Marzec, 2014 - 18:00 - 20:00

Biuro Karier UŚ i Akademia Dobrego Startu zapraszają na szkolenie "Od skutecznego CV po skuteczną rozmowę kwalifikacyjną - wybierz sobie miejsce pracy! Spotkanie z Zawodowym Negocjatorem", które odbędzie się 12 marca 2014 roku na Wydziale Prawa i Administracji w auli 2.

Akademia Dobrego Startu "AKADOS" to Program Pozauczelnianej Edukacji Biznesowej dla Studentów i Absolwentów. Jest to zintegrowany, kompleksowy i prowadzony przez konsultantów strategicznych projekt kształcenia pozaakademickiego. Jego celem jest edukowanie oraz "uzbrajanie" absolwentów studiów i studentów w praktyczne umiejętności biznesowe, czyli w atrybuty kluczowe dla osób chcących skutecznie konkurować na rynku pracy.

Spotkanie poprowadzi Pan Krzysztof Sarnecki - biznesmen, który przez 20 lat prowadził własną działalność gospodarczą w USA. Pan Krzysztof to ekspert w Sztuce Negocjacji - jeden z niewielu w Polsce Zawodowych Negocjatorów, a przy tym fundator, założyciel i wieloletni Prezes największego ośrodka edukacyjnego dla Polaków za granicą - Academy of Business & Career Development w Chicago.

Niezbędne informacje:

• Co? - szkolenie "Od skutecznego CV po skuteczną rozmowę kwalifikacyjną - wybierz sobie miejsce pracy! Spotkanie z Zawodowym Negocjatorem"
  • Kiedy? - 12 marca br., godz. 18:00 - 20:00
  • Gdzie? - Wydział Prawa i Administracji UŚ, aula 2

Spotkanie jest darmowe, jednak niezbędne jest dokonanie zgłoszenia przez stronę.
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie i funpagu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)