Szkolenie online pt. "Prawo reklamy"

Szukasz informacji na temat reklamy i aspektów prawnych z nią związanych? Weź udział w webinarze organizowanym przez Zespół Ośrodka Poznań Biznes Partner.

CO? - szkolenie online pt. "Prawo reklamy"
KIEDY? - 26 stycznia 2024 r. w godz. 9.00 – 13.00
GDZIE? - online

Poznań Biznes Partner zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. "Prawo reklamy".

Program:

1. Definicja reklamy oraz jej rodzaje (z uwzględnieniem reklamy w internecie).
  2. Czyny nieuczciwej konkurencji w odniesieniu do reklamy, w tym zakazy i ograniczenia reklamowe.
  3. Nieuczciwe praktyki rynkowe w odniesieniu do reklamy.
  4. Reklama w przestrzeni publicznej.

Szkolenie poprowadzi p. Julia Deskiewicz - radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, pracownik Wydziału Prawnego Urzędu Miasta Poznania, zajmująca się m.in. problematyką prawa reklamy i praw autorskich.

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie przesłany w dzień szkolenia.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.