Szkolenie "Podstawy marketingu dla firm"

Data wydarzenia:
16 Wrzesień, 2014 (Cały dzień)

Jeśli prowadzisz firmę, tworzysz projekt dla klienta lub dla sponsorów i chcesz zachęcić ich do uwierzenia w Twój pomysł - zrób to profesjonalnie! Weź udział w szkoleniu "Podstawy marketingu dla firm" w dniu 16 września 2014r.

Na szkoleniu połączonym z warsztatami dowiesz się:

• jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową,
  • jak rozłożyć akcenty informacyjne na stronie www,
  • jak sprawić, by oferta była atrakcyjna tekstowo i graficnzie,
  • jakie kanały komunikacji wybrać i jak budować drogę propagowania Twojego pomysłu lub produktu?
  • czym jest budowanie relacji z klientem i partnerami biznesowymi?

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Piekarski - dziennikarz prasowy, radiowy i internetowo-telewizyjny, od ponad 18 lat aktywny zawodowo w mediach, autor i realizator telewizji internetowej Harrold TV.

Co? - Szkolenie "Podstawy marketingu dla firm"
Kiedy? - 16.09.2014, godz. 17:00
Gdzie? - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14 w Katowicach, sala 416

Zapisy na stronie.