Szkolenie „Praca Audytora w praktyce”

Co to jest audyt i jak się go przeprowadza? Zobacz jak wygląda ten proces w firmie PwC. Weź udział 18 marca 2024 r. w szkoleniu pt. "Praca Audytora w praktyce".

CO? – szkolenie „Praca Audytora w praktyce”
KIEDY? – 18 marca 2024r. godzinach 13.00 – 15.00
GDZIE? – budynek spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5)

Agenda szkolenia:

Podczas warsztatu uczestnik dowie się:

• co to jest audyt i dlaczego się go przeprowadza? - dlaczego audyt ma tak duże znaczenie?
  • jakie ryzyka towarzyszą badaniu sprawozdań finansowych?
  • jak wygląda ścieżka kariery w PwC?

Firma PwC Polska jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Szkolenie poprowadzi Piotr Sendor - Senior Manager w zespole Audytu.

Dla wszystkich kierunków Uniwersytetu Śląskiego, w szczególności dla Wydziału WPiA oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką audytów.

Zapisy odbywają się poprzez formularz. Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.

Inicjatywa jest realizowana w ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.