Szkolenie "Prawo Ochrony Środowiska w praktyce"

Interesujesz się prawem ochrony środowiska? Zapraszamy pasjonatów tego tematu do udziału w szkoleniu prowadzonym przez Kancelarię Andersen.

CO? - szkolenie "Prawo Ochrony Środowiska w praktyce – największe projekty i najciekawsze sprawy."
KIEDY? - 27 maja 2024 r., w godz. 13.00 – 14.30
GDZIE? -  sala konferencyjna A w budynku spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5)

Podczas spotkania prawnicy kancelarii Andersen opowiedzą o najciekawszych sprawach z zakresu ochrony środowiska jakie prowadzili. Przybliżą również jak w praktyce wygląda praca prawnika zajmującego się ochroną środowiska, z uwzględnieniem specyfiki dużej kancelarii obsługującej międzynarodowych klientów.

Prowadzący:

• adw. Dawid Mielcarski, partner kancelarii Andersen oraz szef Zespołu ds. Prawa Ochrony Środowiska,
  • Igor Suchecki, associate w Zespole ds. Prawa Ochrony Środowiska kancelarii Andersen

Zapraszamy wszystkich obecnych, jak i przyszłych pasjonatów prawa ochrony środowiska, jak również osoby ciekawe specyfiki wykonywania zawodu prawnika w międzynarodowej kancelarii.

Andersen w Polsce tworzy zespół przeszło 120 doświadczonych ekspertów: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych, oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych, compliance i outsourcing księgowy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)