Jesteś przedsiębiorcą lub interesują Cię tematy związane z prowadzeniem biznesu w dzisiejszym świecie? Zamek Cieszyn zaprasza na szkolenie "Prosty plan marketingowy w 12 krokach, czyli jak wyróżnić się w social mediach"!

CO? – szkolenie "Prosty plan marketingowy w 12 krokach, czyli jak wyróżnić się w social mediach"
KIEDY? – 23 marca 2021 r. godz. 20:00 (czas trwania: 90 minut)
GDZIE? - on line

Szkolenie odpowie m.in. na pytania:

• Jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku, także lokalnym?
  • Jak budować zaufanie, które ułatwia sprzedaż?
  • Co trzeba zrobić, aby marketing online miał prawo zadziałać?
  • Jak edukować klientów i przyciągać ich uwagę swoimi publikacjami?

Prowadzący: Wojciech Bizub, Marketer & CEO agencji WBIZNES, wykładowca programu MBA, autor programów szkoleniowych online w zakresie copywritingu, planowania strategii marketingowej oraz social mediów. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu: Skuteczny e-marketing. Twierdzi, że „marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć”.

Zamek Cieszyn  zaprasza nie tylko przedsiębiorców i ich pracowników, ale wszystkich zainteresowanych tym tematem

Uczestnicy będą używać narzędzia  https://www.livewebinar.com
Link do spotkania otrzymają w dniu szkolenia.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie formularza dostępnego w zakładce "pliki do pobrania" na stronie internetowej organizatora.