Szkolenie "Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym"

Data wydarzenia:
13 Wrzesień, 2016 - 17:00 - 20:00

Chciałbyś uciec przed inflacją? A może interesuje Cię Bankowy Fundusz Gwarancyjny? Już 13 września 2016 r. Inkubatory.pl zapraszają na szkolenie "Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym".

CO? - szkolenie "Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym"
KIEDY? - 13 września 2016 r., godz. 17:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii,
biuro Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415)

Tematy omawiane na szkoleniu:

• negatywny wpływ masowego druku pustego pieniądza przez banki centralne na prywatne (firmowe i osobiste) rezerwy gotówkowe,
  • metody zabezpieczenia majątku firmy przed ukrytym podatkiem - inflacją,
  • zagrożenia dla właścicieli lokat bankowych wynikające z nowej ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

PROWADZĄCY
Robert Klimek - magister ekonomii, agent firmy inwestycyjnej, członek komisji nadzoru finansowego, mówca. Posiada szczegółową wiedzę o mechanizmach finansowych potwierdzoną wieloma certyfikatami i dyplomami.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych w/w tematyką.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.