Szkolenie "Przygotowanie projektu EFS - od pomysłu do...

Data wydarzenia:
18 Kwiecień, 2011 - 09:00 - 13:00

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w szkoleniu: "Przygotowanie projektu EFS – od pomysłu do wniosku aplikacyjnego", realizowanym przez Górnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego SA.

Szkolenie odbędzie się 18 kwietnia 2011 roku w godz. 9.00 – 13.00 w rektoracie UŚ. Po jego zakończeniu został przewidziany czas na indywidualne konsultacje.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 14 kwietnia do godz. 16.00 na adres dlaska@us.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Ramowy program spotkania:

1. Podstawowe zasady przygotowywania i realizacji projektów finansowanych z EFS, pojęcia dotyczące PO KL. Profil wnioskodawcy i beneficjentów projektu.
  2. Zasady tworzenia budżetu i kwalifikowalność wydatków.
  3. Matryca logiczna projektu, uzasadnienie realizacji projektu i wybór grup docelowych.
  4. Harmonogram realizacji projektu.
  5. Prezentacja Generatora Wniosków Aplikacyjnych.