Szkolenie "Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery."

Niepokoi Cię perspektywa końca studiów i decyzji "co dalej"? Podczas webinaru Klinki PsychoMedic dowiesz jaka ścieżka kariery po psychologii będzie najbardziej odpowiadała Twoim potrzebom i predyspozycjom.

CO? – szkolenie "Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery."
KIEDY? – 23 stycznia 2024 r. o godz. 19.00
GDZIE? -  online

O SZKOLENIU
Podczas szkolenia będą omówione następujące zagadnienia:

• Czy psychoterapia to rzeczywiście uniwersalna i zawsze opłacalna ścieżka kariery dla psychologa?
  • Co brać pod uwagę, wybierając ścieżkę kariery dla siebie?
  • Co możesz zrobić jeszcze w trakcie studiów, żeby zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie w wymarzonym miejscu?

PRAKTYCZNY PROGRAM

Część I. Ścieżki kariery po psychologii - na czym polegają, dla kogo są najlepsze, jakie są ich plusy i minusy, jakie specyficzne wyzwania się z nimi wiążą?

• Oświata
  • Biznes
  • Praca naukowa
  • Poradnictwo psychologiczne
  • Szkolenia, coaching, rozwój osobisty
  • Służba zdrowia

Część II. Jak przekształcać marzenia w cele?

Praktyki studenckie - kiedy i po co są potrzebne? Gdzie ich szukać? Czy zawsze trzeba długo czekać?

Co po studiach - przy których ścieżkach kariery wymagane jest dodatkowe wykształcenie? Kiedy wystarczą krótsze szkolenia, a kiedy kilkuletnie studia podyplomowe?

Na szkolenie zaprasza mgr Lidia Karasiewicz:

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. Prowadzi także działalność dydaktyczną, prowadzącą staż psychoterapeutyczny dla studentów i absolwentów psychologii Psycholog Praktyk.

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują swojej zawodowej drogi po psychologii i chcą dowiedzieć się więcej o poszczególnych ścieżkach kariery. Szkolenie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o osobach rozważających podjęcie studiów psychologicznych, studentach psychologii i świeżo upieczonych absolwentach.

Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz.