Szkolenie pt. „Finanse i rachunkowość”

Data wydarzenia:
12 Lipiec, 2012 - 09:00 - 17:30

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenie pt. „Finanse i rachunkowość” w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Szkolenia są skierowane przede wszystkim do społeczności akademickiej, a więc do: studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale również do osób spoza niej, będących zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia.

Zapisy pod numerem telefonu – (32) 359 22 15 w godzinach od 7:30 do 15:30.

Więcej informacji o projekcie.