Szkolenie "Różnice w kulturze biznesowej Polska - Indie"

Data wydarzenia:
21 Styczeń, 2014 - 09:00 - 13:00

Uprzejmie informujemy, iż już 21 stycznia 2014 r. odbędzie się kolejne szkolenie w ramach programu Master of Capgemini pt. "Różnice w kulturze biznesowej Polska - Indie".

Szkolenie poprowadzi Przedstawiciel firmy Capgemini.

Plan szkolenia:

• przyczyny prowadzenia szkoleń kulturowych w międzynarodowych firmach,
  • Indie: charakterystyka kraju,
  • szok kulturowy,
  • najważniejsze wymiary kultury Indii,
  • Induska etykieta biznesowa,
  • Hinglish.

Szkolenie odbędzie się 21 stycznia br. w godzinach 9.00 - 13.00 w sali nr 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii - Katowice, ul. Bankowa 14).

Zapisy ruszają już 14 stycznia 2014 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!