Szkolenie "Różnice w kulturze biznesowej Polska - Indie"

Data wydarzenia:
15 Maj, 2014 - 10:00 - 14:00

Czy wiesz, że podczas biznesowego spotkania hindusi nigdy nie mówią "nie", lecz używają sformułowań "zobaczymy", "spróbujemy", "być może"? Te i inne wskazówki na temat różnic w kulturze biznesowej Polski i Indii zostaną omówione podczas najbliższego szkolenia z Capgemini, które odbędzie się 15 maja 2014 r. w sali 159 w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Szkolenie "Różnice w kulturze biznesowej Polska - Indie" poprowadzi Przedstawiciel firmy Capgemini.

Plan szkolenia:

• przyczyny prowadzenia szkoleń kulturowych w międzynarodowych firmach,
  • Indie: charakterystyka kraju,
  • szok kulturowy,
  • najważniejsze wymiary kultury Indii,
  • Induska etykieta biznesowa,
  • Hinglish.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 10:00 - 14:00 w sali nr 159 w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, II piętro).

Zapisy ruszają już 8 maja 2014 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Serdecznie zapraszamy!

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.9 (9 votes)