Szkolenie "Rynek pracy – co wiedzieć i jak wygrać?"

Data wydarzenia:
9 Grudzień, 2013 - 10:00 - 14:00

Uprzejmie informujemy, iż już 9 grudnia 2013 roku odbędzie się kolejne szkolenie w ramach programu Master of Capgemini pt. „Rynek pracy – co wiedzieć i jak wygrać?”.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie reguły rządzą rynkiem pracy oraz jak odnieść na nim sukces. Obok odrobiny teorii uzyskają informacje na temat tego, gdzie i jak szukać pracy, jak opracować profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Szkolenie odbędzie się 9 grudnia br. w godzinach 10.00-14.00 w sali nr 159 w rektoracie UŚ (II piętro, lewe skrzydło).

Zapisy ruszają już 2 grudnia 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!